Twoja nazwa:
Treść wypowiedzi:
Przepisz kod z obrazka:

Donata/Zdzisław/Oskar 2017-07-10 13:21:32:  Pływamy Studnicą co najmniej raz w roku. W tym roku postanowiliśmy skorzystać po raz pierwszy z Agroturystyki Dolina Studnicy prowadzonej przez Panią Izę. Jesteśmy pewni, że obie strony na długo zapamiętają to pierwsze spotkanie :) My, ponieważ na dojeździe do bazy popadliśmy w niezłe tarapaty. Pani Iza, ponieważ wywróciliśmy całkowicie organizację kilku spływów, które były zaplanowane na ten dzień (2017-07-08). Pani Iza, jak dobry pasterz, zostawiła stado, by podążyć na ratunek zagubionej owieczce [mając na myśli wyłącznie piszącego te słowa, powiedziałbym wręcz - baranowi :):):)]. Przy pomocy kajakarzy z bazy podążyła nam z odsieczą. W konsekwencji, spowodowało to przesunięcie harmonogramu obsługi poszczególnych grup o ok. 2 godz. Przy tej okazji przepraszamy wszystkich, którzy tego dnia wodowali się z opóźnieniem oraz tych, którzy z naszego powodu musieli zmienić trasę spływu. Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomagali, a zwłaszcza Pani Izie. Sytuacja była kryzysowa i nic nie jest lepszą okazją do poznawania ludzi jak właśnie takie chwile. Z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że Pani Iza doskonale się zachowała. Zarządziła kryzysem z pełnym profesjonalizmem. A po zakończeniu spływu przygotowała wspaniały posiłek. Na pożegnanie mogliśmy zobaczyć jej serdeczny uśmiech, jakby wspólnie z nami cieszyła się, że dzień był pełen wrażeń :) Tak oto, poznaliśmy kolejnych wspaniałych ludzi oraz kolejne miejsce, w które bardzo chętnie będziemy wracać. W imieniu grupy, Zdzisław

Wojtek 2017-06-30 17:05:08:  Uważajcie na rezerwacje jakie płaci się właścicielom. Zarezerwowaliśmy 4 kajaki plus pole namiotowe. Za co zapłaciliśmy 100zł rezerwacji. Kiedy okazało się, że zamiast 4 będą brane 2 kajaki (cały weekend deszcz). Pani stwierdziła, że i tak potrąci nam całą opłąte rezerwacyjną. Tłumaczenie właścicielki, absurdalne, szkoda gadać. Nieuczciwe podejście do klienta. Czuję się oszukany. Nie polecam!!!

Ela z ekipy Gdyńsko/Gdańskiej 2017.06.09-11 2017-06-12 08:56:27:  Przepiękne miejsce, przemiła Iza, przepyszne jedzonko - pstrąg palce lizać, kociołek palce lizać, grochowa poezja, ciacho nie do wyjęcia;); kajaki z fartuszkami idealne na rzeczkę...a rzeczka.... :) naprawdę daje w ..... kość. Wrażenia na pewno niezapomniane. Pływamy już wiele lat ale tutaj kilka rzeczy przeżyłam po raz pierwszy ;). Zjazd kajakiem do wody (choć z mojej strony niepełny) - zaje....fajny. Towarzystwo kajakowe nie do wyjęcia!!! Mam nadzieje, że tu jeszcze wrócimy!

Łukasz/Andrzej/Artur/Aba/Jacek z Gdańska 2016-08-30 08:20:29:  Druga wizyta, tym razem spływ Grabową i ponownie bardzo pozytywne wrażenia, zarówno z miejsca, gospodarzy, jak i rzeki :). Łatwo nie było, ale o to tutaj chodzi ;). To na pewno nie jest nasza ostatnia wizyta u Izy i Marka. Do zobaczenia wkrótce.

Ekipa Harego (Jaca) 2016-08-08 19:01:07:  Bardzo ładne miejsce, mili i gościnni Gospodarze. Posiłki przygotowywane przez Panią domu Izę wspaniale, domowe i taka ilość że ciężko wszystkiego spróbować (wędzony łosoś z własnej wędzarni pierwsza klasa). Z każdą rzeczą można się dogadać i uzgodnić. Dzięki wielkie Marek i Iza na pewno nie raz jeszcze przyjedziemy do Was by odpocząć w cudownym miejscu i przyjacielskim towarzystwie.

Gosia i Przemek 2016-06-23 11:08:18:  Lepiej wyposażonego pola namiotowego nie widziałam nad żadną rzeką. Wiata, kuchnia, ślicznie, urokliwie, czyściutko. Miejsce na ognisko nic dodać nic ująć. Piękne miejsce. Kajaczki bardzo fajne, z workiem, kamizelką i fartuchem.

Łukasz/Artur/Andrzej/Staszek z Gdańska 2016-06-02 09:51:20:  Super miejsce i gospodarze :). Na pewno tu jeszcze wrócimy, zarówno sami jak i z rodzinami. Polecamy wszystkim pobyt w agroturystyce, jak i spływ Studnicą - warto to przeżyć :)

Darek z Pruszcza Gd. 2016-05-30 08:13:11:  Spędziliśmy w agroturystyce ostatni weekend. To był fantastyczny czas. Gospodarze starannie zorganizowali nam nocleg mimo, że przyjechało nas więcej osób niż wynosi nominalna pojemność domu, każdy miał przygotowaną komfortową dla siebie przestrzeń. Agroturystyka tak jak na zdjęciach. Bardzo zadbana i fajnie zorganizowania. Mnóstwo przestrzeni i miejsca do zabawy dla dzieci. Spływaliśmy przez trzy dni: najpierw Pokrzywną i Wieprzą a potem Studnicą. Nie mam zastrzeżeń do sprzętu - bardzo dobry na te rzeki. Nie mam tez zastrzeżeń do logistyki, byliśmy wywożeni i zbierani z rzeki sprawnie i zgodnie z zaplanowanymi godzinami. Gospodarze bardzo zaangażowani, mili i pomocni. Polecam to miejsce. Oby więcej takich było na naszych rzekach.

Przemo z drużyną Andrzeja K z Koszalina 2016-05-21 20:20:20:  Dziś pierwszy raz w życiu miałem przyjemność spływu rzeką Studnicą. Rozpoczynaliśmy w stanicy kajakowej - czyli Gospodarstwie Agroturystycznym Dolina Studnicy. Kajaki, kawę i herbatę zaproponowali nam jeszcze przed wyruszeniem na trudny szlak przemili, uczynni Gospodarze - p. Izabela i Marek. Mimo tego, że pływam na żaglach, od dziecka pływam na łódkach i kajakach jeziorowych, i 3 lata rok w rok pływałem po ok. 25 km Brdą - nie przeżyłem tak ekstremalnych wrażeń jakie dała mi rzeka Studnica. Z trasy wypoczętych i wygrzanych wiosennym słońcem - odebrali naszą 7 osobową ekipę - i Pani Iza, i Pan Marek. Z uśmiechem pomagali nam we wszystkim, kiedy czegoś potrzebowaliśmy. Po spływie Pani Iza poczęstowała nas JESZCZE CIEPŁYM, PRZEZ SIEBIE UPIECZONYM CIASTEM RABARBAROWYM! Palce lizać! Przyjadę tu jeszcze jak będę miał okazję, tym bardziej, że już dziś mamy zaproszenie i na spływ, i na ciasto..jagodowe p. Izy. Polecam wszystkim znajomym to sympatyczne i piękne miejsce!

Tygrys 2016-01-31 23:10:02:  Witam szanownych wspaniałych gospodarzy, ciągle uśmiechniętą i sympatyczną Izę oraz jak zawsze pomocnego i obrotnego Marka ! Tak sobie ostatnio pomyślałem,że dawno u Was nie byłem. Jeżeli nic nie macie przeciwko temu to bym Was odwiedził z ekipką Może uda się namówić Tomka z Białogardu z rodzinką. Co o tym sądzicie? Chyba dobry pomysł. Ja bez Studnicy nie mogę żyć! Pozdrawiam i do zobaczenia.Odezwę się Tygrys.

Email: Napisz do nas

Tel: +48 500 529 143

Adres: Kawczyn 4, 77-200 Miastko